Özcan Grup 2011 Yaz Toplantısını Gerçekleştirdi.

Özcan Grup 2011 Yaz Toplantısını Gerçekleştirdi.

 

 
 Özcan Grup bünyesini Öz Can Ecza Deposu,Erzurum Can Ecza Deposu .İzmir Özcan Ecza Deposu ve Biotek Biyolojik Ürünler oluşturmaktadır.Özcan Grup Veteriner Hekimlerin mesleklerini icra ederken ihtiyaç duydukları  tüm ilaç, aşı, medikal malzeme ve spermayı bir çatı altında bulunduran Türkiye deki ilk ve tek şirketler grubudur.Özcan Grubu İlaç segmentinde Türkiye genelinde hizmet vermektedir,Biotek Biyolojik Ürünler olarak ise aşı segmentinde 2012 sonunda tüm Türkiye de hizmet vermeyi planlamaktadır.
 
Özcan Grubunun 20011 yaz toplantısı 24-29 temmuz tarihleri arasında Alanya da Granada Luxury Resort da gerçekleştirildi.
 
Toplantı Özcan Grup  Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Topaloğlu nun açılış konuşması ile başladı.Turgut Topaloğlu Özcan grubun 20011 ilk yarı yılında hedeflenen yere geldiğini ve bu ivmenin yılın ikinci yarı yılda devam etmesi gerektiğini vurguladı.Turgut Topaloğlu konuşmasının devamında hedeflerinin 2015 sonunda Hayvan Sağlığı pazarında kendi kulvarında lider firma olmayı istediklerini belirtti.
 
Açılış konuşmasının ardından Özcan Grubun Finans Direktörü Aziz Topaloğlu satışta satıcı alt psikolojisi ve modern satış teknikleri ile ilgili sunumları gerçekleştirdi.Sunum satış elemanlarına uygulanan kişilik ve  karekter analiz testi ile sona erdi.
 
İlk günün ardından ilaç ve aşı grupları birbirinden ayrılarak kendi bünyelerinde toplantılarına devam ettiler.2.ve 3. günülerindeki toplantılarda  ilk olarak ilk altı ayın hedef ve satış realizasyonlarının durum değerlendirilmeleri Öz Can Ecza Deposu adına Aziz Topaloğlu, Erzurum Can Ecza Deposu adına Şirket Yöneticisi Bülent Çınar,İzmir Özcan Ecza Deposu adına Şirket Yöneticisi Mustafa Erkal, Biotek Biyolojik Ürünler adına Şirket Yöneticileri Muharrem Kutlu ve Hakan Alıcı tarafından yapıldı. 2011 in ilk yarı yılında ki hedeflerin gerçekleştirilmesinin vermiş olduğu keyif ile Merkez ve Saha Kadrosu ikinci yarı yıldaki hedeflerine varmak için karşılıklı fikir alış verişi sonunda gerekli olan tüm aksiyon planlamaları oluşturuldu.
 
Toplantının son gününde ekip ruhunu pekiştirmek için  tüm grupların katılımıyla köprülü kanyonda rafting yaparak keyifli bir gün geçirdiler.
 
Toplantı sonunda ülkenin dört bir yanına dağılan Özcan Grup Çalışanları 2011 hedeflerine ulaşmak için gerekli olan motivasyona sahip olduklarını belirttiler.